МВС: вибори відбулися без серйозних порушень

До МВС за 31 жовтня надійшло 93 повідомлення про події, пов'язані з виборчим процесом, у 13 випадках порушення не підтвердилися.

Міністерство внутрішніх справ заявило про відсутність серйозних порушень виборчого законодавства й громадського правопорядку в день голосування на місцевих виборах 31 жовтня.

За даними оперативного штабу МВС, станом на 23:00 неділі до органів внутрішніх справ надійшло 93 повідомлення про події, пов'язані з виборчим процесом.

Зафіксовано надходження 24 інформації про випадки незаконної агітації.

Серед звернень також містяться повідомлення про 7 хуліганських проявів, 9 спроб виносу бюлетенів з дільничних виборчих комісій. Зафіксовано повідомлення про 9 випадків втрати та недостачі бюлетенів.

Задокументовано 15 фактів пошкодження бюлетенів та прийняті для розгляду 4 факти втручання в роботу виборчої комісії.

Також мали місце такі повідомлення: 6 - про підкуп виборців, один підпал, виявлення агітаційних матеріалів, надрукованих з порушенням законодавства - 1, втрата печатки -1.

На трьох дільницях - у Дніпропетровську, Івано-Франківську та в Криму - зафіксовано смерть виборців.

Також міліцією було зареєстровано 13 інших повідомлень про події, пов'язані з виборчим процесом, однак ця інформація не знайшла свого підтвердження під час виїзду слідчо-оперативних груп, або ж мала ознаки цивільно-правових відносин.

Як повідомлялося, під час виборів до охорони громадського порядку були залучені 93 тисячі 717 працівників органів внутрішніх справ. Охоронялися всі 32 тисячі 196 виборчих дільниць, а Київський обласний тервиборчком і Центральна виборча комісія – у посиленому режимі.

Все про перебіг місцевих виборів в Україні дізнайтеся тут.

Читайте також:

Уночі на Київщині "Беркут" побив кандидата в депутати

У Криму регіонали напали на журналістів, які знімали порушення на виборах

Найпоширеніше порушення на цих виборах – незаконна агітація

Ставнійчук: це найбрудніші вибори за всі роки незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: