МВС: вибухи в Кіровограді могли бути терактом

МВС розглядає теракт, хуліганство і боротьбу між кримінальними колами у зв'язку з місцевими виборами як версії 3 вибухів у Кіровограді.

Міністерство внутрішніх справ розглядає як версію вибухів біля прокуратури Кіровоградської області, Кіровоградського обласного суду й міського відділення міліції в Кіровограді теракт.

Про це сказав заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник. З його слів, слідство опрацьовує ще кілька версій, у тому числі хуліганство й боротьбу між кримінальними колами у зв'язку з майбутніми місцевими виборами.

"Це і хуліганство, і боротьба між собою кримінальних кланів у зв'язку з тим, що вибори до місцевих рад. Версія тероризму теж має право на існування", - сказав Фаринник.

Він повідомив, що за всіма 3 випадками порушено окремі кримінальні справи за статтею 296 Кримінального кодексу (хуліганство). Заступник міністра не виключив, що після проведення експертизи ці кримінальні справи може бути об'єднано в одне провадження.

"Справи розслідуються окремо, однак візуально з огляду місця подій, з опису людей, які бачили, що там сталося, схоже, що це той самий почерк. Якщо експертиза ідентифікує, що ці вибухи пов'язані між собою, то тоді ми, швидше за все, об'єднаємо 3 справи в одне провадження", - зазначив заступник міністра.

Він підкреслив, що слідство веде управління з боротьби з карною злочинністю УМВС у Кіровоградській області.

Як повідомлялося, вранці 22 жовтня 3 саморобних вибухові пристрої спрацювали біля будинків облпрокуратури, облсуду та міськвідділу міліції в Кіровограді. У той же день у місті перебував президент Віктор Янукович.

Жертв і пошкоджень немає.

Президент Віктор Янукович висловив упевненість у тому, що осіб, підозрюваних в організації цих вибухів, буде притягнуто до відповідальності.

Читайте також:

Вибухи в Кіровограді назвали хуліганством

Янукович пообіцяв відповідь на вибухи в Кіровограді 

Перед візитом Януковича в Кіровограді сталася серія терактів

Під час візиту Януковича в Стамбулі стався теракт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: