МВС вимагає дані про студентів-журналістів Тернопільського університету

За даними ВО "Свобода", від ректора університету вимагають списки студентів-журналістів з вказівкою повних анкетних даних і номерів мобільних телефонів.

Ректор Тернопільського національного університету імені В. Гнатюка отримав лист від заступника голови відділу Управління МВС в Тернопільській області Т. І.Аширова з вимогою надати списки студентів першого курсу філологічного факультету по напряму підготовки журналістика з вказівкою повних анкетних даних і номерів мобільних телефонів.

Згідно з повідомленням ВО "Свобода", інформацію про студентів, більшість з яких є неповнолітніми, правоохоронці зажадали надати в найкоротші терміни.

Тернопільська облорганізація "Свободи" висловила "обурення діями МВС України" і зажадала негайно "припинити репресії проти неповнолітніх українців - майбутніх працівників мас-медіа, а також тиск на ректорат Тернопільського національного університету імені В. Гнатюка".

Також Тернопільська "Свобода" проінформувала, що подала офіційний запит в УМВС (у Тернопільській області) з вимогою пояснити : "Якими оперативно-розшуковими діями, про які говориться в листі, викликана необхідність зібрати анкетні дані, включаючи номери мобільних телефонів, 16-17-річних дітей".

В повідомленні "Свободи" також наводиться коментар депутата Тернопільської обласної ради від цієї політсили Володимира Бобка. "Влада планомірно продовжує наступ на громадянські, національні і соціальні права українців, - відмітив депутат. - Тиск на ЗМІ і утиск громадянських свобод йдуть в парі з політичними репресіями і українофобією як головним інструментом боротьби антиукраїнського режиму проти української нації".

Читайте також:

У Кіровограді у відділку міліції помер грузин

"Свобода" скаржиться, що міліція зазіхнула на її гроші

Міліція заарештувала чергового "свободівця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: