МВС вимагає позбавити статусу біженця лідера українських ісламістів

Керівник кримської міліції вимагає позбавити статусу біженця лідера радикальної ісламістської організації, який мешкає у Полтавській області.

Керівник кримської міліції Геннадій Москаль просить позбавити статусу біженця керівника екстремістської організації "Ат-Такфір-Валь-Хіджра" в Україні Раада Мухамада аль-Джибура.

З відповідним проханням глава МВС Криму звернувся до Держкомітету у справах національностей і релігій України.  Керівник міліції Криму попросив позбавити статусу біженця громадянина Худара Раада Мухамада аль-Джибура, 1965 року народження, який отримав цей статус у 2005 році та проживав у селі Щербани Полтавської області.

За даними міліції, саме ця людина є керівником українського відділення екстремістської і терористичної організації.

Також, за інформацією правоохоронців, аль-Джибур більше року за місцем проживання не мешкає, документи, що засвідчують особу, знищив, і перейшов на нелегальне становище.

Нагадаємо раніше міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повідомив, що активісти радикального ісламістського руху "Ат-Такфір-Валь-Хіджра" готували низку терактів і вбивств, зокрема вбивство лідера Меджлісу кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва.

За словами Луценка, міліція затримала двох підозрюваних у тероризмі, а лідер руху та його найближчий помічник зникли.

У свою чергу, Джемілєв, на життя якого готувався замах, заявив, що радикальні рухи у Криму фінансують спецслужби, які хочуть замінити нинішніх лідерів татар на лояльних до Росії осіб.

Крім того, Джемілєв звернувся до МВС із проханням дати йому та іншим членам Меджлісу право носити зброю для того, щоб захиститися від можливих нападів.

Читайте також:

Лідер кримських татар вважає, що його вбивство замовили в Росії

Лідери кримських татар вимагають озброїти їх для боротьби з ісламістами

Розкрито угруповання ісламістів, яке готувало вбивства і теракти в Україні

Луценко: через Ющенка Україна стала притулком терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: