МВС: влада Криму сприяє скуповуванню росіянами землі на ПБК

Москаль навіть звернувся до мера Сочи за інформацією, скільки українців там купили землю.

Міліція звинувачує владу Криму в пособництві масовому скуповуванню росіянами землі на ПБК.

Зокрема, заступник міністра внутрішніх справ – начальник Головного управління МВС України в Криму Геннадій Москаль просить мера Сочи Анатолія Пахомова надати інформацію, скільки громадян України одержали в 2006-2009 роках земельні ділянки в курортному місті Росії. У зверненні до Пахомова, яке поширила прес-служба міліції автономії, Москаль уточнює, що його цікавить кількість українських громадян і розмір виділених ним ділянок "на території Сочинської міськради".

Зі свого боку кримська міліція стверджує, що кримська влада, "обділяючи співгромадян, дає можливість і сприяє деяким громадянам Російської Федерації безперешкодно скуповувати землі на ПБК".

Міліція як приклад повідомляє, що за жителем Самарської області РФ К. числиться 35 земельних ділянок на Південному березі Криму. Кримське Головне управління наводить список ділянок із зазначенням сум, сплачених за договором купівлі-продажу.

"ГУ МВС України в АР Крим і надалі буде обнародувати кому, ким і в якій кількості земля на ПБК передається, всім, за винятком кримчан", - заявили в прес-службі.

Нагадаємо, голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин стверджує, що "Партія регіонів в Севастополі - найбільший земельний буржуа".

"Регіонали при владі в міськраді і всі земельні питання вирішують корпоративно. Подивіться, скільки землі роздано нинішнім скликанням або попередніми складами депутатів", - заявив Куніцин.

На думку голови виконавчої влади міста, "регіональна" більшість у міськраді "віддала однопартійцям не тільки "Золотий пляж", а й 19 тис. га лісових угідь, 50 га землі в Балаклаві, 4 га на березі Балаклавської бухти, землі "Золотої балки".

Читайте також:

Мер Севастополя: Партія регіонів розкрадає кримську землю

У Криму знову б'ються за землю (відео)

Кримську землю скуповують гектарами (відео)

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: