МВС вважає нелегітимним рішення суду про звільнення Луценка

В той час, як МВС не визнало рішення суду щодо звільнення свого керівника, Партія регіонів вважає законними керівником міліції першого заступника Луценка Михайла Клюєва.

Міністерство внутрішніх справ вважає нелегітимним рішення Окружного адміністративного суду Києва, яким було припинено урядове рішення про призначення Юрія Луценка першим заступником і виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ.

Про це повідомила директор департаменту у зв'язках із громадськістю і міжнародній діяльності МВС Інна Кисіль. "Це рішення нелегітимне", - сказала вона.

За словами Кисіль, на копії рішення суду в зазначеній справі, що надійшла у МВС, немає печатки суду і підпису судді. Вона також повідомила, що Луценко продовжує обіймати посаду першого заступника міністра внутрішніх справ.

В той же час, народний депутат від Партії регіонів Ганна Герман заявила, що її політична сила вважає повноважним виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ першого заступника глави МВС Михайла Клюєва.

"Легітимним є той перший зам, що виконував обов'язки в період, коли Луценко був у відпустці", - сказала Герман. На її думку, Луценко незаконно обіймає посаду виконуючого обов'язків міністра, оскільки за законом цю посаду має займати саме Клюєв.

Нагадаємо, раніше про незаконність роботи Луценка на чолі МВС заявив і лідер ПР Віктор Янукович.

Луценко був звільнений з посади міністра внутрішніх справ 28 січня Верховною радою. В той же день уряд призначив його першим заступником і виконуючим обов'язки міністра внутрішніх справ, тобто залишив на чолі МВС.

29 січня Партія регіонів повідомила, що Окружний адміністративний суд Києва зупинив рішення уряду про призначення Луценка виконуючим обов'язки та першим заступником міністра внутрішніх справ.

У той же час, спочатку перший віце-прем'єр Олександр Турчинов, а потім глава уряду Юлія Тимошенко категорично заперечили інформацію про наявність цього судового рішення.

Читайте також:

Янукович: Луценко більше не працює в МВС

У Тимошенко наполягають, що крісло у Луценка не відбирали

Луценко керуватиме МВС, поки йому не знайдуть повноцінну заміну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: