МВС закупить 13 літаків серії Ан для рятувальників та гвардійців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Орієнтовна вартість контракту 450 млн доларів.

Міністерство внутрішніх справ планує закупити 13 літаків серії АН для потреб Державної служби із надзвичайних ситуацій та Національної гвардії.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС.

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, спільну із ДП ”Укроборонпром” програму буде реалізовано за 5 років.

Зокрема, йдеться про літаки серії АН-74, АН-32 (П) та новітні АН-178, які поки що не запущені у серійне виробництво.

”Перші контракти на закупівлю двох літаків АН-74 ТК 200 ми плануємо підписати вже за два місяці і почати навесні фінансування цієї програми”, - сказав Аваков, додавши, що орієнтовна вартість цього контракту складає 450 млн доларів.

Він підкреслив, що на сьогодні у Національній гвардії та ДСНС є суттєвий некомплект авіаційної техніки для виконання пошуково-рятувальних та десантних операцій, а також транспортування особового складу.

"У наших планах придбання 10 літаків новітньої моделі АН-178 і однієї АН-32 (П) для потреб ДСНС України, яку ми плануємо отримати вже цього року. Два літаки АН-74 ТК 200 з постачанням у 2020-2021 роках - для НГУ. Вони вже мають такі, тому для нас буде зручно та економічно мати літаки одного класу. Це наша державна позиція щодо підтримки вітчизняної авіаційної промисловості. Ми почнемо працювати над цією програмою вже навесні. Ми хочемо бути цілком впевнені, що заводи ”Укроборонпрому” зможуть виконати замовлення такого обсягу. Нам важливо показати, що наші літаки - якісні та сучасні, тому, побачивши ефективну роботу літаків у наших підрозділах, вони будуть закуповуватися і міжнародними партнерами", - додав міністр.

Нагадаємо, уряд України та французький авіагігант Airbus Helicopters підписали Угоду про постачання 55 гелікоптерів для потреб Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної гвардії.

За угодою в Україну надійдуть 21 гелікоптер Н225, 10 вертольотів Н145 та 24 вертольоти Н125. Вартість контракту склала 555 млн євро. Частину коштів надає пул французьких банків, а також казначейство Франції у формі середньострокових кредитів.

ВідеоУкраїна закупить 55 вертольотів завдяки спеціальній угоді з Францією

Щойно цю угоду ратифікували в Верховній Раді. Евакуйовувати людей в горах, під час повеней, гасити пожежі будуть найсучасніші гвинтокрили, які Україна отримає в кредит розміром 475 мільйонів євро під низькі відсотки від уряду та банків Франції. 80 мільйонів євро Україна заплатить за них авансом з власних коштів. 

Україна закупить 55 вертольотів завдяки спеціальній угоді з Францією

Залиште свій коментар

Вибір редакції