МВС запропонувало скасувати кримінальну відповідальність для дрібних наркоділків

Міліція планує сконцентрувати особливу увагу на боротьбі з великими наркоділками. За невеликі партії наркотиків суворо не каратимуть.

Могильов наказав підлеглим "попрацювати" над опозицією
УНІАН
Анатолій Могильов
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов виступає за скасування кримінальної відповідальності за дрібні злочини, пов'язані зі збутом невеликих партій наркотиків. Про це він повідомив на брифінгу.

"(Начальникові Головного слідчого управління МВС Василю Фариннику) даю доручення - нам потрібно вносити зміни в законодавство по декриміналізації цих невеликих злочинів, пов'язаних з наркозбувом", - сказав він.

При цьому Могильов підкреслив, що зараз найчастіше співробітники міліції підвищують показники боротьби зі злочинністю шляхом затримки наркозалежних, що перевозять невеликі дози наркотичних речовин для власного споживання, у той час як, на його думку, особливу увагу необхідно сконцентрувати на боротьбі з великими наркоділками.

Як повідомлялося, у квітні президент Віктор Янукович закликав СБУ і Міністерство внутрішніх справ у найкоротший термін надати йому пропозиції і програми дій по боротьбі з наркоторгівлею.

У червні Верховна рада прийняла в першому читанні законопроект, що передбачає посилення відповідальності за незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, отрутних і сильнодіючих ліків і одурманюючих засобів.

Читайте також:

Одесу визнали столицею європейського наркотрафіку

Уряд дозволив ввозити в Україну дев’ять видів наркотиків

СБУ позбавила наркоділків 6 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: