МВС звинуватило пастора Аделаджу у ще одній фінансовій афері

Аделаджі міру запобіжного заходу поки що не змінювали. Наразі він перебуває на підписці про невиїзд і з ним проводять слідчі дії.

Пастору церкви "Посольство Боже" Сандею Аделаджі днями висунуто обвинувачення у причетності до ще однієї фінансової афери з коштами громадян - за участю ПП "Грант".

"Днями йому висунуто ще одне звинувачення у шахрайстві, по "Гранту", - зазначили у прес-службі міліції.

При цьому в главку зауважили, що Аделаджі "міру запобіжного заходу поки що не змінювали. Він на підписці про невиїзд, з ним проводять всі слідчі дії".

Нагадаємо, 14 жовтня міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що в рамках розслідування кримінальної справи, пов’язаної з діяльністю компанії "Кінгз Кепітал", "ми виходимо на організоване злочинне угруповання на чолі з поки що невстановленою особою, хоча є підозри, що це окремий релігійний діяч".

Як зазначив Луценко, за даними слідства, з жовтня 2006 по травень 2008 року Аделаджа за попередньою змовою з громадянкою Іриною Данильченко, яка є власницею фірми, з метою заволодіння коштами громадян на своїх релігійних заходах закликав прихожан вкладати гроші в бізнес цієї особи. За словами міністра, це підтверджується і заявами окремих громадян, і свідченнями самої Данильченко, яка зазначала, що частину коштів вона передавала пастору. Луценко уточнив, що на даний час мова йде про заволодіння близько 1,5 млн грн.

Головне слідче управління МВС України в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної проти керівництва компанії "Кінгз Кепітал", висунуло звинувачення пастору Аделаджі з обранням йому міри запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.

Громадянин Нігерії Аделаджа, який офіційно проживає в Україні, звинувачується в організації заволодіння коштами громадян шляхом шахрайства, здійсненого в особливо великих розмірах.

Читайте також:

У Києві пройде автопробіг на підтримку Аделаджі

Пастор Черновецького скоро може бути арештований

Пастору Аделаджі світить 8 років тюрми за шахрайство

Аделаджа збудує на березі Дніпра гігантський храм у вигляді ковчега

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: