Мєдвєдєв: базування ЧФ РФ у Криму - гарантія безпеки Європи

Російський президент вважає, вакуум завжди чимось заповнюються, тому, поки бази ЧФ розташовуються в Севастополі, це унеможливлює переділ в сфері євробезпеки.

Російська військово-морська база в Севастополі є гарантією євробезпеки, вважає президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

Про це він розповів в інтерв'ю "ТСН.Тижню".

"Як тільки виникає вакуум, виникає спокуса цей вакуум чимось заповнити. Це відбувалося в історії Європи неодноразово", - пояснив Мєдвєдєв.

За словами Мєдвєдєва, збереження присутності російської військово-морської бази – "це як мінімум збереження того розкладу, який утворився досить давно". "Я в даному випадку вже маю на увазі ефект не тільки для України і Російської Федерації, а я кажу про всю Європі ", - сказав Мєдвєдєв.

Саме тому, вважає він, на угоду з Україною про продовження терміну перебування військово-морської бази в Севастополі була абсолютно спокійна реакція в Європі і в НАТО. "Це мудро", - відзначив президент РФ.

Зазначимо, що після продовження на 25 років перебування ЧФ РФ у Криму, у російській пресі з`явилися повідомлення про плани Москви розмістити свою базу підвідних човнів у Балаклаві  - нібито таку можливість обговорювали в Криму прем'єри Володимир Путін і Микола Азаров напередодні 9 травня. Пізніше президент Янукович цю інформацію спростував.

Як відомо, Дмитро Мєдвєдєв перебуватиме в Україні з офіційним візитом 17 та 18 травня. У програмі візиту заплановані, зокрема, зустріч з президентом України Віктором Януковичем і підписання низки двосторонніх документів.

Читайте також:

Мєдвєдєв поки не збирається об'єднувати "Газпром" з "Нафтогазом"

У Польщі назвали Україну васалом Росії

МЗС: в Україні не буде російських баз, окрім Севастополя

Янукович переплутав дату створення Чорноморського флоту Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: