Мєдвєдєв: базування ЧФ РФ у Криму - гарантія безпеки Європи

Російський президент вважає, вакуум завжди чимось заповнюються, тому, поки бази ЧФ розташовуються в Севастополі, це унеможливлює переділ в сфері євробезпеки.

Російська військово-морська база в Севастополі є гарантією євробезпеки, вважає президент Росії Дмитро Мєдвєдєв.

Про це він розповів в інтерв'ю "ТСН.Тижню".

"Як тільки виникає вакуум, виникає спокуса цей вакуум чимось заповнити. Це відбувалося в історії Європи неодноразово", - пояснив Мєдвєдєв.

За словами Мєдвєдєва, збереження присутності російської військово-морської бази – "це як мінімум збереження того розкладу, який утворився досить давно". "Я в даному випадку вже маю на увазі ефект не тільки для України і Російської Федерації, а я кажу про всю Європі ", - сказав Мєдвєдєв.

Саме тому, вважає він, на угоду з Україною про продовження терміну перебування військово-морської бази в Севастополі була абсолютно спокійна реакція в Європі і в НАТО. "Це мудро", - відзначив президент РФ.

Зазначимо, що після продовження на 25 років перебування ЧФ РФ у Криму, у російській пресі з`явилися повідомлення про плани Москви розмістити свою базу підвідних човнів у Балаклаві  - нібито таку можливість обговорювали в Криму прем'єри Володимир Путін і Микола Азаров напередодні 9 травня. Пізніше президент Янукович цю інформацію спростував.

Як відомо, Дмитро Мєдвєдєв перебуватиме в Україні з офіційним візитом 17 та 18 травня. У програмі візиту заплановані, зокрема, зустріч з президентом України Віктором Януковичем і підписання низки двосторонніх документів.

Читайте також:

Мєдвєдєв поки не збирається об'єднувати "Газпром" з "Нафтогазом"

У Польщі назвали Україну васалом Росії

МЗС: в Україні не буде російських баз, окрім Севастополя

Янукович переплутав дату створення Чорноморського флоту Росії

ВідеоСпеціальне інтерв'ю Дмитра Медвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: