Мєдвєдєв дав Путіну 14 доручень щодо України

Україна та Росія домовилися підготувати низку двосторонніх угод в галузях енергетики, авіабудування, транспортування нафти через територію України тощо.

 Президенти України та Росії Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв за результатами третього засідання українсько-російської міждержавної комісії дали своїм урядам 14 доручень, за якими готуватимуться майбутні міждержавні та міжвідомчі двосторонні угоди.

Як повідомив заступник глави адміністрації українського президента Андрій Гончарук, йдеться про співробітництво у багатьох важливих сферах і галузях.

Серед них найважливішими є енергетика, авіабудування, транспортування нафти через територію України, машинобудування, суднобудування.

Гончарук зазначив, що президенти не визначили конкретних строків підготовки цих угод.

"Але деякі з цих документів можуть бути підготовлені до наступного засідання українсько-російської міждержавної комісії, яке відбудеться у жовтні-листопаді 2010 року", - додав він.

Нагадаємо, Дмитро Мєдвєдєв перебував з офіційним візитом у Києві 17-18 травня. Разом з українським президентом Віктором Януковичем глави держав провели третє засідання російсько-української міждержавної комісії, за результатами якого було підписано спільні заяви з питань європейської безпеки, придністровського врегулювання і безпеки в чорноморському регіоні.

Читайте також:

Україна віддасть Росії частину Азовського моря

Янукович і Мєдвєдєв поділили державні кордони

БЮТ: Мєдвєдєв приєднає до України Придністров'я

Янукович пояснив Мєдвєдєву, що дощ у Києві – це до грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: