Мєдвєдєв домовився з Януковичем про травневий візит до Києва

Під час зустрічі на Саміті з питань ядерної безпеки у Вашингтоні російський та український президенти обговорили деталі візиту Мєдвєдєва до Києва, котрий запланований у травні.

Президенти України та Росії Віктор Янукович та Дмитро Мєдвєдєв обговорили підготовку до майбутнього візиту глави російської держави в Київ у травні.

Про це заявив глава МЗС РФ Сергій Лавров, зазначивши, що під час зустрічі у Вашингтоні Мєдвєдєв і Янукович обмінялися думками про те, як реалізуються домовленості, досягнуті в ході попередніх контактів, у тому числі офіційного візиту нового президента України до Росії 5 березня.

"Вони також поговорили про те, як іде підготовка до їх зустрічі в травні, коли відбудеться у Києві засідання міждержкомісії", - сказав Лавров.

"Президенти відзначили, що всі робочі органи цієї міждержкомісії або вже проводять зустрічі, або заплановали їх проведення, так що до саміту в Києві ми повинні мати чітку картину, що робиться, і головне, де необхідно надати прискорення роботі, що ведеться", - відзначив глава МЗС РФ.

Нагадаємо, що також під час зустрічі у Вашингтоні український та російський президенти домовилися про обговорення нових пропозицій Києва з приводу ціни на газ.

Раніше Янукович уже зустрівся у Вашингтоні з американським колегою Бараком Обамою. Це була перша особиста зустріч двох глав держав після обрання Януковича президентом України.

12-13 квітня президент України перебуває у США з робочим візитом, де він бере участь у Саміті з питань ядерної безпеки на запрошення президента США.

Читайте також:

Янукович умовив Мєдвєдєва розглянути нові газові пропозиції

Янукович запропонував передати український уран Росії

Мєдвєдєв визнав провал в економічних зв'язках з США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: