Мєдвєдєв доручив підготувати план розвитку бази ЧФ РФ у Севастополі

База ЧФ РФ укладе угоду з українською стороною, із Севастополем, і відповідно до цієї угоди буде надана соціально-економічна підтримка ряду програм Севастополя.

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв доручив міністру оборони Росії Анатолію Сердюкову підготувати план розвитку військово-морської бази Чорноморського флоту в Севастополі.

Про це повідомляє прес-служба президента Росії.

"Ми повинні подумати про соціальне облаштування військово-морської бази Чорноморського флоту в Севастополі, що для нас є дуже важливим, з тим, щоб наші моряки, які там розквартировані, жили в сучасних умовах, мали можливості і для відпочинку й інші можливості, які база має надавати", - цитує слова Мєдвєдєва його прес-служба.

Російський президент також нагадав про домовленості стосовно того, що база ЧФ РФ укладе відповідну угоду з українською стороною, із Севастополем, і відповідно до цієї угоди буде надана соціально-економічна підтримка ряду програм Севастополя. "Справді, для нас це місто не стороннє, і нам треба подумати, яким чином нам взяти участь у цих програмах. І по лінії Міністерства оборони, і по лінії інших органів влади та бізнес-структур. Ось таке завдання", - сказав він.

Мєдвєдєв висловив думку, що протягом місяця Міноборони РФ могло б разом з іншими відомствами підготувати відповідний план розвитку військово-морської бази Чорноморського флоту в Севастополі і представити йому на затвердження.

Нагадаємо, Віктор Янукович і Дмитро Мєдвєдєв 21 квітня у Харкові підписали міждержавну угоду про продовження на 25 років терміну перебування Чорноморського флоту Росії на території України. Угода також передбачає право пролонгації цього терміну ще на 5 років за згодою сторін.

В обмін на це Україна отримає знижку на ціну на газ у розмірі 100 доларів у разі, якщо ціна на газ буде більше 330 доларів за кубометрів, або знижку 30% від суми контракту, якщо ціна буде нижче 330 доларів.

Читайте також:

ЧФ РФ орендуватиме землю в Криму всупереч законодавству

Опозиція поскаржиться Європі на ратифікацію "харківської угоди"

Янукович звернувся до народу з приводу ЧФ: діалог з великим сусідом відновлено

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: