Мєдвєдєв доручив російським військовим зайнятися Кримом

Російський президент відзначив, що ухвалена угода дає Росії "серйозну можливість по модернізації Чорноморського флоту і всієї інфраструктури, якою він користується".

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв доручив Міністерству оборони РФ "підготувати детальний план розвитку соціальної інфраструктури Севастополя і Криму в цілому", заявив російський міністр оборони Анатолій Сердюков.

За його словами, угода між Російською Федерацією і Україною з питань базування Чорноморського флоту в Криму є важливою подією в житті обох країн.

"Чорноморський флот є гарантом безпеці як в Чорному морі, так і в Середземному", - сказав міністр, відзначивши, що угода дає Росії "серйозну можливість по модернізації Чорноморського флоту і всієї інфраструктури, якою він користується".

"Угода дає нам досить серйозну можливість розвитку як військової, так і військово-технічної співпраці між озброєними силами України і РФ", - додав глава Міноборони РФ.

Нагадаємо, Держдума РФ і Верховна рада у вівторок ратифікували угоду, що передбачає перебування Чорноморського флоту РФ в Севастополі до 2042 року.

Читайте також:

Росія слідом за Україною продовжила перебування ЧФ у Криму

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Янукович і Мєдвєдєв домовилися з'єднати Крим з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: