Мєдвєдєв і Путін привітали Януковича та пораділи відновленню добросусідства

За словами Мєдвєдєва, минулий рік став періодом реального зміцнення російсько-українських відносин.

 Президент Росії Дмитро Медведєв і російський прем'єр Володимир Путін привітали президента України Віктора Януковича з наступаючими святами. У привітанні говориться, що Росія має намір в 2011 році нарощувати динаміку відносин з Україною.

"Минулий рік став періодом реального зміцнення російсько-українських відносин, які впевнено повертаються в русло добросусідства і справжнього стратегічного партнерства", - йдеться у привітанні Мєдведєва.

Підтвердженням цього він назвав безпрецедентний за інтенсивністю, продуктивний політичний діалог, високі темпи зростання в сфері торговельно-економічного співробітництва, просування в реалізації спільних масштабних інтеграційних проектів.

Мєдвєдєв заявив, що серйозний позитивний імпульс отримали міжрегіональні зв'язки і контакти в гуманітарній сфері, підвищується ефективність координації підходів двох країн до актуальних питань регіонального та міжнародного порядку денного.

"Підписані в 2010 році важливі міждержавні та міжурядові угоди відкривають нові можливості для нарощування ефективної взаємодії в усіх без винятку сферах. Вважаю це нашою загальним пріоритетним завданням", - заявив президент Росії.

"Особлива роль у її виконанні належить російсько-українській міждержавній комісії, яка вже запрацювала на повну силу. На минулих у Києві і в Москві засіданнях комісії ми разом визначили стратегічний курс розвитку наших відносин", - наголошується у привітанні.

Медведєв переконаний, що в 2011 році спільними зусиллями сторони доб'ються відчутних результатів у реалізації намічених планів "на благо наших братських народів, об'єднаних багатовіковими традиціями дружби та духовними цінностями".

Путін, у свою чергу, у привітанні зазначив, що спільними зусиллями "вдалося вивести відносини Росії і України на новий якісний рівень, відновити справжню взаємну довіру і партнерство, домогтися реальних досягнень у всіх областях".

Він упевнений, що в наступаючому році Україна і Росія будуть нарощувати динаміку російсько-українського співробітництва, створювати сприятливі умови для запуску нових спільних проектів в області енергетики, промисловості, авіа- і суднобудування, транспорту і високих технологій.

"Це, безумовно, відповідає корінним інтересам народів наших країн, стабільності і безпеки на Європейському континенті", - додав Путін.

Зазначимо, російське видання "Ведомости" опублікувало рейтинг персон 2010 року. Політиком року у ньому став Віктор Янукович.

Читайте також:

Януковича визнали Людиною року за згортання громадянських свобод

Україна нагадала Януковичу "гібрид", який необхідно реформувати

Мєдвєдєв увійшов до десятки найяскравіших людей року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: