Мєдвєдєв наказав створити в Севастополі "людські умови" для свого флоту

На переконання Мєдвєдєва, Севастополь - місто "не стороннє", тому прийшов час його адаптовувати для того, щоб російські моряки жили гідно.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв доручив міністру оборони Анатолію Сердюкову підготувати план розвитку військово-морської бази Чорноморського флоту в Севастополі.

Про це йшлося на робочій зустрічі Мєдвєдєва з Сердюковим.

"Ми повинні думати про соціальне облаштування самої бази (ЧФ РФ), яка для нас є дуже важливою, з тим, щоб наші моряки жили в сучасних повноцінних людських умовах, мали можливість і для відпочинку, і для інших можливостей, які база повинна надавати" , - сказав Мєдвєдєв.

"При цьому ми домовилися про те, що наша база укладе відповідну угоду з українською стороною, з містом Севастополем. Відповідно до цієї угоди буде надана спеціальна підтримка, соціально-економічна підтримка, по низці програм міста Севастополь", - додав він.

Мєдвєдєв зазначив, що Севастополь - місто "не стороннє" і "потрібно подумати, яким чином нам взяти участь у цих програмах і по лінії Міноборони, і по лінії інших органів влади та бізнес-структур".

Мєдвєдєв доручив міністру протягом місяця разом з іншими відомствами підготувати відповідний план розвитку військово-морської бази Чорноморського флоту в Севастополі і представити його на затвердження президентові.

"Працюйте, всіх підключіть, тому що зараз пора цим займатися", - додав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, Росія і Україна 21 квітня досягли домовленості про продовження базування ЧФ в Криму на 25 років з можливою пролонгацією, натомість Україна одержала знижку на російський газ.

Читайте також:

Зурабов: якщо Київ відмовиться від угоди по ЧФ, то отримає мільярдний держборг

Янукович підписав угоду про продовження перебування ЧФ Росії в Криму

Мєдвєдєв і Янукович привітали один одного з тим, що ЧФ залишився в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: