Мєдвєдєв назвав Ющенка "нашим російським" кандидатом

Російський президент зізнався, що найчастіше згадує Ющенка у своїх виступах.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, відповідаючи на питання про те, хто є "нашим, російським" кандидатом на виборах президента України, усміхнувшись, сказав: "Віктор Андрійович Ющенко, оскільки його я частіше за інших згадую в своїх публічних виступах".

Разом з тим він додав, що, "якщо серйозно", то у Росії не може бути "свого кандидата" на виборах президента іншої країни. "Україна - це самостійна, суверенна держава, де президента обирає народ. Я упевнений, що він може розібратися і в політичних деклараціях, і в ході складної політичної боротьби, яка там іде", - сказав Мєдвєдєв.

Він також виразив надію на те, що при новому президентові України "російську мову кривдити не будуть", а Київ буде налаштований на побудову добрих відносин з Росією.

"Мені б хотілося, щоб було таке партнерство. І мені дуже хочеться, я дуже на це розраховую, що українці зроблять правильний вибір", - сказав російський президент. 

Раніше Ющенко заявив, що розцінює лист президента Росії в свою адресу як заклик до українців не голосувати за кандидатуру Ющенка на президентських виборах, заявив глава держави, виступаючи з нагоди Дня української дипломатії.

Як відомо, 11 серпня Мєдвєдєв направив відкрите послання українському колезі, в якому назвав політику України в роки президентства Віктора Ющенка відходом від принципів дружби і партнерства з Росією.

Читайте також:

Ющенко: Мєдвєдєв закликав не голосувати за мене

Ющенко: я подавав, подаю і буду подавати руку російському керівництву

Росіяни більше довіряють Путіну, але президентом хочуть бачити Мєдвєдєва

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: