Мєдвєдєв не погодився на переговори з Ющенком

Ющенко написав листа президентові Росії Мєдєвдєву з пропозицією зустрітися, проте відповіді так і не тримав..

Президент Віктор Ющенко не підтвердив домовленостей про його зустріч із президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим під час саміту глав країн СНД 9 жовтня у Кишиневі, однак висловив надію, що така двостороння зустріч таки відбудеться.

"З нашого боку перепон немає. Більше того, я написав листа кілька тижнів тому президентові Російської Федерації з пропозицією таку зустріч мати. Відповіді, традиційно, немає, але я сподіваюся, що ця зустріч буде. Особливо після того, що було зроблено з російського боку влітку, вважаю, що така зустріч необхідна", - наголосив глава держави.

Президент також скептично оцінив результативність кишинівського саміту, визнавши, що усі 15 років СНД - малоефективний інститут.

"Є самміт, ставлення до якого, я б сказав, скептичне, тому що історія цього органу, особливо за останній рік, засвідчує, що він далекий від прагматичних потреб. За загальною статистикою, здається, тільки 3,5% чи 4% усіх рішень, що приймалися на СНД, адаптовані у національних діях. Прикро, що СНД перетворився на малоефективний інститут, і скептичне ставлення до нього посилюється", - сказав Ющенко.

Нагадаємо, у серпні Дмитро Мєдвєдєв жорстко розкритикував Віктора Ющенка, звинувативши його, зокрема, у антиросійській політиці.

Після відповідних листа і відеозвернення експерти припускали, що нинішній керманич Росії не сприймає Ющенка та не буде з ним зустрічатися.

Читайте також:

Ющенко: мені необхідно зустрітися з Мєдвєдєвим

Ющенко та Мєдвєдєв потраплять за один стіл

Мєдвєдєв поскаржився американцям на Ющенка

Ющенко полетить до Молдови на переговори з Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: