Мєдвєдєв не сподівається на нормальні відносини з Україною

Російський лідер не бачить перспектив для покращення відносин з нинішнім керівництвом України.

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв упевнений, що в погіршенні стосунків з Україною немає провини Росії. Про це він заявив під час зустрічі з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Мєдвєдєв підкреслив, що Росія не бачить перспектив відновлення російсько-українських відносин за діючої української влади.

"Я не бачу зараз перспектив відновлення нормальних стосунків при діючих керівниках (України). Можливо, щось станеться і ситуація зміниться. Я буду тільки радий, але я поки таких перспектив не бачу", - сказав Мєдвєдєв.

За його словами, російсько-українські відносини останніми роками "радикально погіршали". "І я сказав про це відкрито - я вважаю, що це провина не російської сторони, що б мені потім там не відповідали", - підкреслив він.

Відповідаючи на питання про те, чому саме зараз було відправлено послання президентові України Віктору Ющенку, Мєдвєдєв сказав: "Все, що я хотів сказати президентові України, я вже все сказав".

"Якщо я зараз висловлюватиму, чому я це зробив, наводити якісь додаткові аргументи, я боюся, що вийде тільки жорсткіше, а мені б зараз не хотілося вступати в полеміку по цих питаннях", - відзначив він.

Мєдвєдєв підкреслив, що "все, що я хотів передати, я передав, хай ще раз прочитають".

Президент РФ висловив надію на відновлення колишніх стосунків з Україною при новому керівництві країни.

"Поживемо - побачимо. Я сподіваюся, що в нового керівництва України буде значна кількість можливостей, щоб істотно поліпшити наші стосунки", - заявив Мєдвєдєв.

Він підкреслив, що Росія "до цього дуже прагне". "Для нас це найважливіший зовнішньополітичний пріоритет", - додав Мєдвєдєв.

Читайте також:

ПР: Ющенко виправдовувався перед Мєдвєдєвим, як школяр

Мєдвєдєв розвалить коаліцію у Верховній раді

Тягнибок: "кремлівський карлик" Мєдвєдєв хоче ліквідувати Україну

Мєдвєдєв нагадав українським політикам Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: