Мєдвєдєв підняв питання про державні кордони України і Росії

Російський президент Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем у Сочі заявив, що Росії та Україні належить вирішити питання про державні кордони.

Росії та Україні належить вирішити питання про державні кордони. Про це заявив російський президент Дмитро Мєдвєдєв на зустрічі з українським колегою Віктором Януковичем у Сочі.

"Нам потрібно думати і про остаточне вирішення питання щодо державного кордону. У нас багато тем для розмов. Тому я вважаю, що розмова повинна бути відвертою, прямою, дружньою, якою вона у нас завжди і виходить", - сказав Мєдвєдєв.

За словами глави російської держави, на зустрічі мають обговорити й інші проблеми, серед яких газове співробітництво, інтеграційні процеси на пострадянському просторі та інше.

"Поговоримо, звичайно, про розвиток інтеграційних процесів, які йдуть за участю Російської Федерації та про можливе приєднання до цих процесів України, якщо Україна вважатиме це для себе доцільним", - сказав він.

"Поговоримо, звичайно, про газову співпрацю, яка традиційно є складною, але від якої нікуди не дітися", - зазначив Медведєв.

Він також запропонував обговорити регіональне співробітництво та міжнародні питання.
Окремою темою, за словами Медведєва, стане підготовка до чергового засідання міждержавної комісії.

Про те, чи буде обговорюватися питання про арешт Юлії Тимошенко, не повідомляється.

Нагадаємо, раніше Україна та Росія підписали угоду про демаркацію російсько-українського державного кордону. Угоду було підписано в присутності президентів двох держав Віктора Януковича та Дмитра Мєдвєдєва керівниками МЗС двох країн Костянтином Грищенком та Сергієм Лавровим. Документ, підготовлений дипломатами до зустрічі двох глав держав, передбачає демаркацію сухопутного кордону між двома державами.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв домовляться про стратегічну співпрацю на 10 років

Янукович і Мєдвєдєв поділили державні кордони

Україна поскаржиться на Румунію у міжнародні інстанції

Експерт: Румунія зазіхає на українську територію

ВідеоМєдвєдєв підняв питання про державні кордони України і Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: