Мєдвєдєв побажав Януковичу перервати "чорну смугу" у відносинах України і РФ

Президент Росії ще раз привітав Януковича зі вступом на посаду і побажав йому активно розвивати російсько-українські відносини.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв розраховує, що з обранням нового президента України "чорна смуга" у відносинах між двома країнами урветься, і вони набудуть якісно нового характеру. Про це глава російської держави заявив у Москві на зустрічі з президентом України Віктором Януковічем у форматі "один на один".

"Я сердечно вітаю Вас у Кремлі, ще раз поздоровляю зі вступом на посаду і бажаю Вам великих успіхів, тому що від Вашого успіху залежить просування однієї з найближчих нам держав", - наголосив Мєдвєдєв.

"Я дуже розраховую, що з приходом нового президента України відношення між нашими країнами набудуть якісно іншої динаміки, стануть істотно ближчими, будуть засновані на добрих почуттях і прагматизмі, вибудовуватимуться, виходячи з бажання величезної кількості людей, які живуть у наших країнах, дружити, бути разом, розвивати економіки, вирішувати великі регіональні задачі і, кінець кінцем, створювати основу для нормального, людського життя величезної кількості громадян Росії і України", - заявив він.

"Сподіваюся, що та "чорна смуга", яка була у відносинах між Україною і Російською Федерацією, з Вашим приходом, Вашою роботою як президента буде перервана, і ми вийдемо на абсолютно нові умови співпраці", - сказав Мєдвєдєв, звертаючись до Януковича.

Читайте також:

Янукович прибув до Москви

В Росії Янукович зустрінеться і з Мєдвєдєвим, і з Путіним

Кремль вирішив не знижувати статус візиту Януковича

ВідеоМєдвєдєв побажав Януковичу перервати "чорну смугу"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: