Мєдвєдєв похвалив Януковича за його "послідовну" прихильність до Росії

Дмитро Мєдвєдєв привітав Віктора Януковича телефоном, а також надіслав йому вітальне послання, відзначивши його "принципову позицію послідовного прихильника співпраці Росії і України".

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв привітав Віктора Януковича з 60-річчям і висловив "найщиріші побажання успіхів у його діяльності на вищій державній посаді президента України".

9 липня в день народження Януковича Мєдвєдєв йому зателефонував особисто, а також надіслав вітальне послання.

У привітанні Мєдвєдєв, зокрема, відзначив "політичний і життєвий досвід, знання і енергію" Януковича, які "сьогодні в повній мірі затребувані на високій посаді президента України, у справі зміцнення української державності".

"Багато в чому завдяки Вашій принциповій позиції послідовного прихильника рівноправної і взаємовигідної співпраці Росії і України, останнім часом взаємодія наших країн отримала потужний імпульс", - йдеться в листі, яке цитує прес-служба Кремля.

"Спільними зусиллями надано нову якість діалогу на вищому рівні. Запрацював механізм міждержавної комісії. Створено сприятливі передумови для просування торговельно-економічних відносин, реалізації великих інвестиційних проектів. Інтенсифікуються контакти Росії та України в рамках Співдружності Незалежних Держав, з актуальних питань регіонального та міжнародного порядку денного. Упевнений, все це буде сприяти більш повному розкриттю потенціалу російсько-українського стратегічного партнерства на благо братніх народів наших країн, в інтересах зміцнення стабільності в Європі та у світі", - зазначив Мєдвєдєв.

"Ціную, що довірчі відносини, які склалися між нами, дозволяють відверто обговорювати і ефективно вирішувати завдання подальшого розвитку і зміцнення історично тісних зв'язків Росії і України", - резюмував російський президент.

Ви також можете привітати Віктора Януковича з ювілеєм.

Як раніше повідомлялося, на вихідних Дмитро Мєдвєдєв має приїхати до Криму, де Віктор Янукович святкуватиме свій ювілей. На "неформальний саміт" запрошені також інші лідери країн СНД, зокрема президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Нагадаємо, прем'єр РФ Володимир Путін теж привітав Януковича. "У Росії Ви користуєтесь великою повагою, як відповідальний, послідовний і цілеспрямований політик, мудрий і досвідчений керівник, якому до снаги вирішення непростих завдань, що стоять сьогодні перед українською державою", - йдеться у його привітанні.

Читайте також:

Тимошенко привітала Януковича та попросила його не плюватись

Путін привітав Януковича: в Росії Вас дуже поважають

Лужков прилетить до Києва привітати Януковича з ювілеєм

Президентський ювілей: Янукович святкує 60-річчя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: