Мєдвєдєв поскаржився, що Янукович змусив його працювати у спеку

Мєдвєдєв, який головує на неформальному форумі керівників країн – учасниць Співдружності незалежних держав,поскаржився на спеку, роботу та краватку.

На неформальному форумі керівників країн – учасниць Співдружності незалежних держав, що відкрився в Лівадійському палаці в Ялті, головує глава Російської держави Дмитро Мєдвєдєв, який скаржиться на спеку і на те, що необхідно працювати через ініціативу Віктора Януковича.

Президент Віктор Янукович запропонував у ході неформальної зустрічі голів держав - учасниць СНД обговорити механізми активізації економічної співпраці в рамках співдружності.

Про це Янукович заявив, відкриваючи неформальне засідання у суботу в Лівадійському палаці.

Янукович також висловив надію, що в ході дискусії будуть узгоджені пріоритети у сфері економічної взаємодії між країнами СНД, оскільки, "саме економічна співпраця визначена учасниками в якості базового напрямки діяльності співдружності".

Він подякував президентам, які підтримали його ініціативу зібратися "за круглим столом, в якому, як кажуть, немає гострих кутів".

У відповідь головуючий на зустрічі президент Росії привітав від імені себе та інших президентів Януковича з ювілеєм.

"Сподіваюся, що під вашим керівництвом Україна буде розвиватися як стабільна, процвітаюча, сильна держава, яка має надійних партнерів - таких, як присутні за цим столом", - сказав президент Росії.

"Успіхів вам, вашій команді, хай все буде добре у вас вдома", - додав він.

Мєдвєдєв також заявив, що зустріч має відносно формальний характер, тому що присутні на ній лідери - в краватках, і висловив сподівання, що вона також буде дещо неформальною.

"Сподіваюся, без краваток, тому що сидіти в краватках просто мука", - сказав Мєдвєдєв.

Водночас у своєму мікроблозі на Твіттері Мєдвєдєв написав: "Сьогодні саміт СНД у Криму. Тут теж дуже спекотно: повітря - плюс 30, вода - 25, а нам знову працювати:)".

Читайте також:

Мєдвєдєв прибув до Криму

У Лівадійському палаці розпочався неформальний саміт країн СНД

Ювілей Януковича прирівняли до саміту

ВідеоСаміт без краваток

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: