Мєдвєдєв позачергово приїде до Януковича: "Соскучились, знаете ли"

Президент Росії здійснить позаплановий візит до України наступного тижня. Він готовий обговорити зниження вартості газу.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв повідомив, що наступного тижня відвідає Україну для позачергової зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

"Соскучились, знаете ли", - сказав Мєдвєдєв, погодившись, що останнім часом у Росії та України дуже багато контактів.

"І мені здається, це непогано. Я і моєму колезі - президенту Януковичу - сказав, що зустріч у Вашингтоні теж дуже важлива: нам треба частіше спілкуватися", - наголосив глава російської держави.

На позаплановій зустрічі, яка відбудеться 21 квітня у Харкові, Мєдвєдєв та Янукович обговорюватимуть, зокрема, питання вартості російського газу газ для України.

Мєдвєдєв зазначив, що питання щодо газу врегульовані, "інша справа, що українські партнери вважають ці ціни для сьогоднішньої ситуації в цій країні високими".

"Це питання, яке обговорюється. Це не закрита тема, я з самого початку сказав президентові України, що ми готові це робити. Але обговорюються й інші питання - саме в силу того, що ми інтенсифікували наші контакти", - сказав Мєдвєдєв.

Він висловив сподівання, що триватиме обговорення гуманітарних питань, питань забезпечення безпеки, розвитку торговельно-економічних відносин тощо.

Янукович і Мєдвєдєв за останні два місяці зустрічалися кілька разів, останній - в рамках саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні 12-13 квітня. Також запланований візит Мєдвєдєва до Києва 17 травня.

Нагадаємо, Янукович на початку квітня доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову разом з керівниками ПЕК підготувати пропозиції для Росії з приводу зниження ціни на газ для країни. Київ у першому кварталі 2010 року платив за російський газ 305 доларів за тисячу кубометрів, з другого кварталу ціна має зрости до приблизно 320 доларів.

Читайте також:

Янукович умовив Мєдвєдєва розглянути нові газові пропозиції

Мєдвєдєв покатав Януковича на власній "Побєді"

Янукович і Мєдвєдєв особисто домовилися про спільні паради 9 травня

Україна буде торгуватися з Росією за газ "на корпоративному рівні"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: