Мєдвєдєв пожалівся, що в Україні до Януковича йому "хамили по повній програмі"

Президент Росії зізнався, чому не наважувався відправити посла в Україну. Все через "відверте хамство" української влади.

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв наголосив, що з Україною до президента Віктора Януковича були такі відносини, що тут вже почали хамити.

"Я скажу відверто, що з великою душевною напругою в минулому році приймав рішення про те, щоб затримати посла Російської Федерації, не відправляючи його на Україну", - зізнався президент РФ під час зустрічі з активом "Єдиної Росії".

"Це, знаєте, неприємна річ. Якщо хтось думав, що це виламування рук або демонстрація політичної мускулатури – то нічого подібного. Це Україна, це не держава, що знаходиться за десятки тисяч кілометрів від Росії, це найближча до нас нам держава. Але ступінь деградації відносин була така, що довелося це зробити. Почали хамити вже по повній програмі", - наголосив Дмитро Мєдвєдєв

"Сподіваюся, що курс, який ми з президентом Януковичем взяли, сприятиме поліпшенню життя і в Росії, і в Україні. Якщо це так, це відбиватиметься і на настроях людей. Думаю, наших людей немає сенсу агітувати за добрі, братерські відносини з українським народом... Треба, щоб це почуття було взаємним, а для цього необхідно працювати нашим українським колегам", - заявив Мєдвєдєв.

Нагадаємо, Зурабова було призначено послом в Україні замість Віктора Черномирдіна на початку серпня 2009 року. Проте через декілька днів після цього призначення президент Росії направив своєму українському колезі Віктору Ющенку послання, в якому звинуватив його в проведенні антиросійського курсу й оголосив про рішення відтермінувати направлення посла до Києва.

17 січня 2010 року в Україні відбувся перший тур президентських виборів, і вже через два дні, 19 січня, президент РФ доручив Зурабову приступити до виконання обов'язків, а також призначив його своїм спецпредставником із розвитку торгово-економічних відносин із Україною.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв домовилися з'єднати Крим з Росією

Зурабов: Крим і Кавказ будуть єдиним курортом

Європа побачила неспроможність України підтвердити незалежність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: