Мєдвєдєв прибув до Криму

Мєдвєдєв прибув до Криму для участі у неформальному саміті керівників СНД, який проходить у Лівадійському палаці в Криму.

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв прибув до Криму для участі у неформальному саміті керівників країн Співдружності Незалежних Держав.

Літак президента РФ приземлився в аеропорту Сімферополя.

Раніше до Криму прибув президента Казахстану Нурсултан Назарбаєв.

Нагадаємо, у суботу в Лівадійському палаці в Криму проходить неформальний саміт президентів 9 країн.

Неформальний саміт проходить у великому білому залі, який у часи Миколи ІІ був їдальнею. Там напередодні встановили прапори 9 країн. Для туристів вхід до палацу закритий. Також вони не можуть потрапити до парку, який знаходиться поруч. Вхід до нього загороджений мотузками, а біля кожної лавочки стоять міліціонери через кожні п'ять метрів, вдягнуті в парадну форму.

Гостей саміту буде обслуговувати ресторан "Царська кухня", який знаходиться неподалік від палацу. Для цього викликали всіх шістьох офіціантів, які будуть обслуговувати захід.

Якихось спеціальних страв не планується. Буде кофе-брейк з канапками. Один із офіціантів розказав, що гостей будуть пригощати канапками з сиром, хоча Віктор Янукович під час прем'єрства надавав перевагу чорному хлібу з аджикою.

"Але можливо після того, як він став президентом, його смаки дещо змінилися", - зазначив офіціант.

На під'їздах до Лівадії посилено охорону, на перехрестях патрулюють даїшники. Крім того, працівники правоохоронних органів знаходяться біля парку, який веде до Лівадійського палацу.

Читайте також:

У Лівадійському палаці розпочався неформальний саміт країн СНД

Патріарх Філарет подарував Януковичу коштовний екземпляр Біблії

Ювілей Януковича прирівняли до саміту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: