Мєдвєдєв привітав Януковича і нагадав про "низку амбітних завдань"

Мєдвєдєв розповів Януковичу про "багатовікові традиції добросусідства, загальне духовне коріння та славні сторінки спільної історії".

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв привітав президента Віктора Януковича та український народ з Днем Незалежності та нагадав, що попереду - ціла низка амбітних завдань

Як сказано у привітанні, "Росію й Україну зв'язують багатовікові традиції добросусідства, загальне духовне коріння, славні сторінки спільної історії. На цьому благодатному ґрунті ми успішно розвиваємо багатопланове стратегічне партнерство, добиваємося реальних результатів у торговельно-економічній сфері, координуємо підходи в рамках інтеграційних об'єднань і багатосторонніх організацій з широкого кола питань регіонального і міжнародного порядку денного".

Мєдвєдєв особливо відзначив "взаємне налаштування на конструктивне вирішення всіх без винятку питань на принципах рівноправ'я й урахування інтересів один одного. Перед нами - ціла низка амбітних завдань, зокрема з удосконалення інвестиційної співпраці, надання нового імпульсу гуманітарним контактам, подальшого зміцнення прикордонних і міжрегіональних зв'язків. Серйозної віддачі очікуємо від поєднання потенціалів Росії й України в наукоємних галузях і промисловій кооперації".

"Розвитку тісної, продуктивної взаємодії на цих та інших напрямах покликане сприяти продовження активного політичного діалогу на всіх рівнях, ефективна робота міждержавної комісії і її структурних органів. Упевнений, двосторонні заходи за нашою участю, які відбудуться восени ц.р. дадуть змогу ще більш зміцнити позитивну динаміку російсько-українських відносин - на благо громадян наших країн, на користь стабільності й безпеки на Європейському континенті", йдеться в поздоровленні.

Мєдвєдєв побажав Януковичу доброго здоров'я і успіхів, а народові України - благополуччя і процвітання.

Читайте також:

Майже половина громадян не вважають Україну незалежною державою

На День незалежності Янукович помолиться за Україну

Опитування: більшості українців не потрібна незалежність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: