Мєдвєдєв привітав Януковича з Днем Незалежності: "Ми радіємо успіхам українських друзів"

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв привітав українців з 20-ю річницею Незалежності і відзначив "серйозний прогрес" у справі зміцнення демократії в Україні.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв привітав українського президента Віктора Януковича з національним святом України - Днем Незалежності і наголосив, що в Росії радіють успіхам українських друзів.

"За минулі два десятиліття розвитку сучасної Україні досягнуто серйозного прогресу у справі державного будівництва, зміцнення демократичних принципів, реалізації значимого економічного потенціалу", - йдеться у привітанні Мєдвєдєва, поширеному прес-службою Кремля.

УКРАЇНА ВІДЗНАЧАЄ 20 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

"З року в рік підвищується конструктивний внесок України у зміцнення регіональної стабільності і безпеки. Зростає авторитет країни на міжнародній арені", - підкреслив Мєдвєдєв.

Президент РФ зазначив, що у Росії радіють "успіхам українських друзів, з якими нас об'єднують багатовікові принципи добросусідства, тісні духовні, історичні, гуманітарні зв'язки".

"Насичений політичний діалог, продуктивна співпраця в різних сферах економіки, змістовна взаємодія в міжнародних справах дозволяють з оптимізмом дивитися в майбутнє російсько-українських відносин. Маємо намір і надалі твердо слідувати шляхом поглиблення взаємовигідного партнерства, збагачення нашого порядку денного інтеграційними проектами - як на двосторонній основі, так і в рамках існуючих регіональних об'єднань", - зазначено в посланні Мєдвєдєва.

Нагадаємо, 24 серпня 1991 року, на п'ятий день після невдалого путчу ГКЧП, Верховна рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. Про найбільш знакові події за 1991 - 2011 роки читайте тут.

Читайте також:

Україна відзначає 20 років Незалежності

Мєдвєдєв заявив, що правильно казати – "на Україну"

Чверть українців проти незалежності своєї держави

Виступ Віктора Януковича до Дня Незалежності: основні тези

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: