Мєдвєдєв привітав Януковича з перемогою і запросив до Росії

Дмитро Мєдвєдєв привітав Віктора Януковича з перемогою, яка покладе "край історично приреченим спробам посіяти ворожнечу між народами" України і Росії.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв направив вітальне послання Віктору Януковичу з нагоди обрання президентом України і запросив його найближчим часом відвідати РФ.

Про це 15 лютого, повідомили в прес-службі Кремля.

"Вибори, що пройшли у відповідності до загальноприйнятих міжнародних стандартів, підтвердили прагнення громадян України покласти край історично приреченим спробам посіяти ворожнечу між народами наших країн, щире бажання зміцнювати добросусідські відносини. Це повною мірою відповідає і сподіванням народу Російської Федерації", - йдеться в посланні Мєдвєдєва .

За словами російського президента, він розраховує, що російсько-українська взаємодія "знову набуде конструктивного і плідного, справді - партнерського характеру".

"Упевнений, спільними зусиллями ми зможемо надати новий імпульс розвитку взаємовигідних двосторонніх зв'язків. Користуючись нагодою, запрошую Вас відвідати найближчим часом з візитом Росію для обговорення широкого кола актуальних питань багатопланового співробітництва між нашими країнами", - йдеться в посланні.

Нагадаємо, 9 лютого Дмитро Мєдвєдєв вже вітав Віктора Януковича. Тоді у своєму привітанні глава Кремля уникнув згадки про перемогу на виборах, використавши замість цього формулювання - "із завершенням виборчої кампанії".

Читайте також:

Лукашенко привітав Януковича і нагадав про братерські відносини

Мєдвєдєв привітав Януковича з "успіхом на виборах"

Мєдвєдєв запросив майбутнього президента України в Москву

Янукович: я п’ять років чекаю на привітання з перемогою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: