Мєдвєдєв приїде до України 17 травня

Віктор Янукович у телефонній розмові домовився з Мєдвєдєвим про зустріч і трансляцію українських телеканалів на території РФ.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв прибуде з візитом до Києва 17 травня.

Такої домовленості було досягнуто під час телефонної розмови українського президента Віктора Януковича з російським колегою. Візит відбудеться протягом двох днів - 17-18 травня.

Було також погоджено питання синхронізації проведення військових парадів Перемоги. Як відомо, з такою ініціативою – провести військові паради 9 травня в один і той же час у кожній державі – під час офіційного візиту до Москви виступив Янукович.

Ініціатива отримала підтримку в Кремлі, що було підтверджено під час телефонної розмови.

Також прийнято рішення, що 8 травня президенти разом зустрінуть поїзд Перемоги, яким прибудуть на парад ветерани Великої Вітчизняної війни.

У ході розмови президентів України та Росії йшлося також про прийняте рішення стосовно трансляції каналу державного УТ-1 на територію Росії.

Нагадаємо, 5 березня Янукович здійснив візит до Москви, де зустрівся з Мєдвєдєвим і російським прем'єром Володимиром Путіним.

Сторони домовилися налагоджувати відносини двох держав і обговорили низку питань, серед яких спільна участь у святкуванні 65-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні та інші.

Читайте також:

Україна визначила кандидатуру нового посла в Росії

НУ-НСівець: Януковича готові відправити першим потягом до Москви

Янукович пообіцяв не надавати російській мові державний статус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: