Мєдвєдєв приїде в Україну у найближчі місяці

Мєдвєдєв приїде на переговори з ключових двосторонніх питань - демаркація кордонів, газові відносини, Чорноморський флот РФ.

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв здійснить офіційний візит до Києва в першій половині цього року. Про це повідомив президент Віктор Янукович на спільній зі своїм російським колегою прес-конференції в Москві.

"Я сподіваюся, що наша міждержавна комісія вже до приїзду президента Дмитра Мєдвєдєва з офіційним візитом в Україну в першому півріччі підготує нам план дій, і ми розпочнемо їх (питання) вирішувати", - сказав Янукович.

Зокрема, він зазначив, що йдеться про демаркацію кордонів, газові відносини, питання перебування в Україні Чорноморського флоту РФ.

За словами Януковича, досягнення відповідних домовленостей чекають народи обох країн, а також країни-партнери, адже багато питань українсько-російських відносин впливають на економіку Європи.

У свою чергу, Мєдвєдєв сказав, що в першій половині цього року пройде засідання Російсько-української міждержавної комісії. "Це має відбутися в першій половині цього року в Києві", - сказав він.

Мєдвєдєв запевнив, що керівники країн робитимуть усе можливе для виведення відносин на рівень взаємовигідного партнерства.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв домовилися про майбутнє Чорноморського флоту

Янукович: мета економічно відсталої України – наздогнати Росію

Янукович відбере у Бандери звання Героя до 9 травня

Мєдвєдєв побажав Януковичу перервати "чорну смугу" у відносинах України і РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: