Мєдвєдєв призначив Зурабова після сварки з Ющенком

На сайті МЗС Росії з’явився указ про призначення нового посла. Експерти вважають, що Зурабов був призначений після 12 серпня.

У вівторок, 18 серпня, на сайті МЗС Росії оприлюднено указ про призначення нового посла РФ в Україні.

У свою чергу джерела в зовнішньополітичних колах зазначають, що ясності в ситуацію навколо тривалого призначення це не додало.

"По-перше, документ є тільки на Інтернет-сторінці зовнішньополітичного відомства, а на сайті президента його немає - опублікований тільки указ про звільнення Зурабова з посади радника російського президента", - зазначило джерело "Української правди".

"Але ще важливіше те, що розміщений МЗС РФ документ має номер 937 і датується 5 серпня, але всі укази президента Росії, розміщені на його сайті, мають послідовну нумерацію. Останній з опублікованих - від 12 серпня - зареєстрований під номером 935", - зазначає джерело.

"Це означає, що Зурабов був призначений після 12 серпня, тобто точно пізніше того дня, коли Дмитро Мєдвєдєв оголосив про свій намір відстрочити направлення посла в Україну. На момент оприлюднення вже знаменитої промови Медведєва Зурабов, мабуть, формально послом не був", – упевнений співрозмовник.

Читайте також:

Кремль призначив Зурабова послом в Україні без згоди Києва

У Росії запевняють, що спочатку був Зурабов, а потім Мєдвєдєв

Мєдвєдєв призначив Зурабова послом Росії в Україні

Ющенко передав новому послу РФ згоду на його призначення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: