Мєдвєдєв проігнорував запрошення відвідати Україну

Російський президент нічого не відповів на пропозицію свого українського колеги Віктора Ющенка приїхати з візитом до України.

Президент Віктор Ющенко неодноразово запрошував свого російського колегу Дмитра Мєдвєдєва відвідати Україну, але відповіді на свої пропозиції не отримав.

Про це розповів сам глава української держави. "Ми маємо відкритий порядок денний із Російською Федерацією. Ми запрошували президента Росії відвідати Україну", - сказав він і підкреслив, що такі запрошення йдуть з українського боку постійно.

Втім, на переконання Ющенка, "російська сторона вважає, що цей діалог не потрібний". І це, підкреслив президент, їхня позиція.

Крім того, Ющенко наголосив, що питання виведення Чорноморського флоту РФ з території України в 2017 році не підлягає перегляду. "У травні 2017 року російський флот повинен бути виведений з України", - наголосив президент, зазначивши, що присутність ЧФ в Україні дестабілізує ситуацію в державі.

Ющенко також пояснив, що він не подобається російському керівництву, оскільки не має наміру торгуватися при обговоренні цього питання. "Янукович, Тимошенко будуть торгуватися, а Ющенко не буде, й тому не подобається керівництву Росії", - додав глава держави.

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Мєдвєдєв звинуватив Ющенка в русофобії та намаганнях розірвати зв'язки України з Росією.

Востаннє президенти двох країн бачились у Молдові на початку жовтня під час саміту глав держав країн СНД. Втім, зустрічі в них не відбулося, Ющенко і Мєдвєдєв, незважаючи на всі заклики української сторони, обмежилися короткою розмовою.

Читайте також:

Мєдвєдєв назвав Ющенка русофобом

Порошенко заявив, що готовий помирити Ющенка з Мєдвєдєвим

Росіяни бояться, що Ющенко та Лукашенко об'єднаються проти них

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: