Мєдвєдєв розпорядився провести в Севастополі військовий парад

Президент РФ розпорядився провести в Севастополі військовий парад до Дня Перемоги, але відзначив, що це питання потрібно узгодити з Україною.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав розпорядження про проведення за погодженням з Україною військового параду в Севастополі на ознаменування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Глава РФ розпорядився  провести 9 травня 2010 року о 10 годині за московським часом військові паради із залученням зброї та військової техніки у містах Севастополі (за узгодженням з українською стороною), Владикавказі, Воронежі, Ростові-на-Дону.

Також паради із залученням зброї і військової техніки пройдуть у містах, яким присвоєно почесне звання Російської Федерації "Місто військової слави": Астрахані, Владивостоці, Єкатеринбурзі, Калінінграді, Нижньому Новгороді, Новосибірську, Читі, Хабаровську.

В інших містах, яким присвоєно звання "Місто військової слави" - Білогірську, Самарі, Сєвероморську, Улан-Уде, Уссурійську – пройде урочисте проходження військ гарнізонів.

Президент РФ також доручив Міністерству оборони Росії забезпечити підготовку і проведення військових парадів і урочистого проходження військ.

Крім того, Мєдвєдєв поклав відповідальність за організацію і проведення урочистих заходів, за запрошення, доставку, розміщення і участь у них ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років на вищі посадові особи (керівників найвищих виконавських органів державної влади) суб`єктів РФ і мерів (глав адміністрацій) міст, в яких проводитимуться військові паради і урочисте проходження військ гарнізонів.

Організація участі ветеранів у військовому параді в Москві, на Красній площі, і в урочистому прийнятті від імені президента Російської Федерації покладена на організаційний комітет з підготовки основних заходів, пов`язаних з святкуванням 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні за участю глав іноземних держав і офіційних делегацій.

Нагадаємо, рішення про те, що Чорноморський флот РФ 9 травня візьме участь у Всеросійському параді з нагоди 65-ї річниці Перемоги, було попредньо ухвалене ще у грудні минулого року.

Російська сторона тоді висловила упевненість, що Україна піде їй на зустріч і разом відсвяткує цю річницю.

Читайте також:

Севастополь прийме Всеросійський парад Перемоги і послухає Мєдвєдєва

Мєдвєдєв оголосив Саакашвілі персоною нон-грата в Росії

Мєдвєдєв приїде на інавгурацію Януковича, якщо її не зірвуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: