Мєдвєдєв розповів про своє українське коріння

Російський президент розповів про своїх родичів з Бєлгородської області, де живуть етнічні українці, та про бабусю, яка розмовляла на суржику.

Російський президент Дмитро Мєдвєдєв під час розмов з журналістами українських телеканалів заявив, що має українське коріння.

Він підтвердив, що його родичі по материнській лінії походять з Бєлгородської області Росії, де мешкає велика кількість етнічних українців.

"У мого прадіда прізвище було Ковальов, але, як мені казала моя бабуся, його предки були навіть не Ковальови, а просто Коваль. Тому очевидно, що це їх ріднить із тими, хто живе у вас. Але я не знаю, наскільки глибокий зв'язок", - розповів Мєдвєдєв.

"Очевидно і те, що це було особливе мікросередовище, тому що моя бабуся, у якої була вища освіта, вона була людиною підготовленою, освіченою, тим не менш, вона все життя говорила такою мовою, в якій використовувалися окремі елементи суржику", - зазначив російський президент.

Мєдвєдєв додав, що приїздив до родичів у гості, коли вони жили у Воронежі, і для нього це було досить органічне середовище. Але нажаль, зізнався президент, у Бєлгородській області він досі не був. Та планує туди з'їздити.

"У мене великий інтерес до моєї історії і до взаємозв'язку моєї родини, мого прізвища з моїми родичами, які жили і на території Росії, і України. Подивимося, покопаємося, що там ще можна знайти", - сказав Мєдвєдєв.

Як відомо, Дмитро Мєдвєдєв перебуватиме в Україні з офіційним візитом 17 та 18 травня. У програмі візиту заплановані, зокрема, зустріч з президентом України Віктором Януковичем і підписання низки двосторонніх документів.

Читайте також:

Мєдвєдєв: базування ЧФ РФ у Криму - гарантія безпеки Європи

Мєдвєдєв поки не збирається об'єднувати "Газпром" з "Нафтогазом"

Суд заборонив зустрічати Мєдвєдєва в Києві акціями протесту

У Кремлі розкрили таємниці візиту Мєдвєдєва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: