Мєдвєдєв та Лукашенко в квітні завітають до Києва

Візити керівників держав заплановані в рамках міжнародної науково-практичної конференції "25 років Чорнобильській катастрофі - безпека майбутнього".

У квітні наступного року Україну відвідає генеральний секретар ООН, а також президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв, президент Білорусі Олександр Лукашенко, керівники інших країн, повідомив виконувач обов'язків міністра з питань надзвичайних ситуацій Михайло Болотських.

Візити керівників держав заплановані в рамках міжнародної науково-практичної конференції "25 років Чорнобильській катастрофі - безпека майбутнього", що пройде в  Києві з 20 по 23 квітня 2011 року.

"Це дуже серйозний і масштабний захід, у якому братимуть участь президент Російської Федерації, президент Білорусі, президенти інших країн, у якому братиме участь генеральний секретар ООН, який уже дав згоду на участь у цій конференції", - заявив  Болотських.

За його словами, на конференції будуть дані рекомендації міжнародного характеру в плані безпеки при експлуатації ядерних об'єктів та утилізації ядерного палива.

Читайте також:

Лукашенко: Росія "похерила" Союзний договір

Мєдвєдєв наклав вето на жорсткі поправки до закону про мітинги

Промова Мєдвєдєва казахською мовою викликала фурор в Інтернеті

ВідеоМєдвєдєв та Лукашенко в квітні завітають до Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: