Мєдвєдєв таки привітав Україну з Днем незалежності

Незважаючи на всі чутки про те, що Мєдвєдєв проігнорував День незалежності України, Віктор Ющенко отримав привітання свого колеги.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв привітав Україну з Днем незалежності. Раніше інформація про відсутність такого привітання спричинила чутки про ігнорування главою російської держави його українського колеги Віктора Ющенка.

Інформацію про привітання Мєдвєдєва, яке надійшло Віктору Ющенку, 27 серпня, оприлюднила прес-служба глави української держави.

У зверненні Мєдвєдєва наголошено, що "громадяни України можуть бути впевнені у тому, що Росія буде і надалі всебічно укріпляти дружбу і довіру між нашими народами". Президент РФ побажав народу України "благополуччя і процвітання, реальних досягнень в соціально-економічній сфері".

Нагадаємо, раніше деякі експерти висловили думку про те, що відсутність привітань з Днем незалежності означає, що Мєдвєдєв буде ігнорувати свого колегу Ющенка до завершення президентського терміну останнього. 

Незадовго до цього Мєдвєдєв звинуватив українське керівництво в антиросійській політиці.  А 24 серпня, на День незалежності, прокуратура РФ звинуватила громадян України та військових української армії в участі у збройному конфлікті на території Південної Осетії влітку 2008 року.

Українська сторона цю інформацію категорично заперечила.

Читайте також:

У прокуратурі РФ заявили про наявність доказів участі українців у серпневій війні

Українці люблять Путіна та Мєдвєдєва більше, ніж власних політиків

Лист Мєдвєдєва до Ющенка розколов українське суспільство

Буддисти оголосили Мєдвєдєва втіленням бога на землі

ВідеоМєдвєдєв привітав Україну зі святом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: