Мєдвєдєв у Києві проведе зустрічі з бізнесменами та студентами

Зустріч відбудеться в рамках VII українсько-російського економічного форуму. Разом з Мєдвєдєвим на зустрічі з бізнесменами побуває Янукович.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв 18 травня, у другий день свого візиту в Україну, проведе зустріч з представниками ділових кіл двох країн.

Зустріч відбудеться в рамках VII українсько-російського економічного форуму. Разом з Мєдвєдєвим на зустрічі з бізнесменами побуває президент України Віктор Янукович.

"Якщо говорити серйозно, то, я вважаю, що все-таки ми повинні на державному рівні надати якісь імпульси", - заявив Мєдвєдєв в інтерв'ю українським ЗМІ. За його словами, тому в Києві він має намір провести зустріч з діловим світом. "Мені здається, це корисно, особливо з урахуванням того, що багато контактів було заморожено, а в низці випадків у нас навіть є претензії, вони зараз частково знімаються, щодо того, як поводилися з російськими інвестиціями", - зазначив він.

Перед цим російський президент виступить перед студентами та викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Як повідомлялося, 17 травня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв прибув до Києва з дводенним офіційним візитом. Медведєв і Янукович провели третє засідання російсько-української міждержавної комісії. За його підсумками було підписано спільні заяви з питань європейської безпеки, придністровського врегулювання і безпеки в чорноморському регіоні.

Крім того, у присутності глав держав було підписано угоди про демаркацію російсько-українського державного кордону, про співробітництво в галузі використання і розвитку російської глобальної навігаційної супутникової системи ГЛОНАСС, про першочергові заходи щодо розвитку науково-освітнього співробітництва на 2010-2012 роки, про міжбанківську співпрацю, а також програму співробітництва між міністерствами культури двох країн на 2010-2014 роки.

Лідери двох країн заявили про необхідність надолужувати згаяне у відносинах двох країн за останні п'ять років.

Читайте також:

Українська діаспора в Росії скаржиться на "зачистки"

Януковича ледь не збило з ніг траурним вінком (відео)

Янукович: Україна нарешті може отримати позаблоковий статус

Україна та Росія не змогли поділити морський кордон

ВідеоМєдвєдєв у Києві проведе зустрічі з бізнесменами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: