Мєдвєдєв: українцям сподобались мої звинувачення на адресу Ющенка

Президенту Росії сподобався резонанс, який викликало його відкрите звернення до українського колеги.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв 15 вересня заявив, що йому сподобалася реакція громадськості на його лист на адресу президента України Віктора Ющенка.

За його словами, "інколи необхідне пряме, чесне звернення без дипломатичного етикету".

"Я сказав все, що хотів сказати. Чи досяг я мети? Я вважаю, що так. Резонанс був таким, що всім було цікаво. Цей лист викликав різні реакції, і це нормально", - сказав російський лідер.

При цьому він підкреслив, що писав свій лист і звертався в ньому саме до Ющенка, а не до українського народу, "як це спробували інтерпретувати".

Крім того, Мєдвєдєв розповів, що отримав багато відгуків на своє послання з України, авторам яких сподобалося те, що він написав Ющенку.

"Мені сказали багато втішних слів. Ці люди говорили, що лист отримав колосальний резонанс", - сказав президент РФ.

Він також пояснив, що написав українському колезі для того, щоб привернути увагу до небувалої деградації стосунків між двома країнами і вказати на причини того, що відбувається.

При цьому відповідальність за похолодання в російсько-українських стосунках російський лідер поклав на Ющенка.

"Причина проста: мій колега ухвалив певні політичні рішення, що переслідували саме таку мету", - сказав він.

За словами Мєдвєдєва, він не може судити про те, чи вдалося українському президентові досягти поставлених цілей в економіці, "хоча це навряд чи".

"Але політичних цілей він досяг - йому вдалося довести російсько-українські стосунки до небачено низького рівня", - сказав російський президент.

Нагадаємо, Дмитро Мєдвєдєв у відкритому посланні українському лідерові 11 серпня назвав політику України в роки президентства Віктора Ющенка відходом від принципів дружби і партнерства з Росією, а пізніше заявив, що не бачить перспектив відновлення нормальних стосунків з Україною при діючому керівництві.

У відповідь Віктор Ющенко висловив занепокоєння такою позицією Росії. "Не можу не погодитися з тим, що в стосунках між нашими країнами є серйозні проблеми, проте дивно, коли Ви повністю виключаєте відповідальність за це з боку Росії", - наголосив він.

Читайте також:

Мєдвєдєв не сподівається на нормальні відносини з Україною

Янукович пообіцяв Мєдвєдєву помирити Україну з Росією

Експерт: Росія не наважиться воювати проти України

Експерт: Росія серйозно загрожує незалежності України

ВідеоМєдвєдєв про російсько-українські стосунки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: