Мєдвєдєв відправив до України 70 тонн гуманітарної допомоги

Російський президент розпорядився допомогти постраждалим від повені регіонам України та відправити літак із 70 тоннами гуманітарного вантажу - електрогенераторами, ковдрами, наметами, водою тощо.

повінь_1
zik.com.ua
Росія допоможе Україні боротися з повінню
Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв розпорядився надати гуманітарну допомогу постраждалій від повеней Україні. Відповідне розпорядження він дав керівнику МНС РФ Сергієві Шойгу, повідомив офіційний сайт глави російської держави.

У свою чергу, в МНС Росії повідомили про надання постраждалим від повені регіонам України 70 тонн гуманітарної допомоги. "Планується, що двома літаками МНС Іл-76 в західні райони України буде доставлено в цілому близько 70 тонн гуманітарної допомоги", - розповіла начальник Управління інформації МНС Росії Ірина Андріанова.

За її словами, у складі гуманітарного вантажу - електрогенератори, ковдри, вода, намети. "На четвер заплановане завантаження гуманітарної допомоги в літаки", - сказала представниця МНС РФ.

Нагадаємо, від повеней суттєво постраждали західні та південні райони України. Зокрема, у найбільш постраждалій Чернівецькій області станом на ранок середи, 30 червня, 28 населених пунктів були підтоплені, 15 - знеструмлені, 3 - без газопостачання. Зруйновано шість автомобільних мостів, пошкоджено чотири автомобільних і два залізничних мости. Крім того, пошкоджено 11 тисяч метрів дорожнього покриття і 20 водозахисних дамб. Для ліквідації наслідків повені створена урядова комісія.

У зоні стихійного лиха опинилися 250 тисяч людей. Жертвами повені на Буковині стали дві жінки.

Суттєве затоплення загрожує також Одещині, від сильних дощів і вітрів постраждали Вінниччина, Тернопільщина та низка інших регіонів України.

Читайте також:

У зоні стихійного лиха на Буковині опинилися чверть мільйона людей

Україні не вистачає майже 300 млн на боротьбу з повінню

Повінь в Одещині загрожує 10 тисячам людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: