Мєдвєдєв відправляє до України нового посла

Російський президент дав сигнал Михайлу Зурабову збиратися до Києва.

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв доручив Михайлу Зурабову приступити до виконання обов'язків посла РФ в Україні.

Про це президент Росії сказав під час робочої зустрічі з Зурабовим.

"Позавчора в Україні пройшли вибори - перший тур. Я сподіваюся, що в результаті остаточного підбиття підсумків в Україні виникне дієздатна ефективна влада, налаштована на розвиток конструктивних, дружніх і всебічних відносин з Російською Федерацією. Я вважаю, що вам слід приступити до виконання посади посла в Україні і прагнути зробити максимальний внесок для зміцнення дружнього характеру відносин між нашими країнами", - сказав Мєдвєдєв.

Він також повідомив, що підписав указ про призначення Зурабова Спеціальним представником президента РФ з розвитку торговельно-економічних зв`язків з Україною.

"Цей документ набуває чинності з моменту підписання, отож у вас тепер два статуси - посольський і спецпредставницький. З цими двома статусами, я сподіваюся, ви зможете налагодити всебічні зв`язки і з новим керівництвом України, і з політичними елітами, і з представниками громадськості", - підкреслив президент Росії.

Як відомо, Мєдвєдєв підписав указ про призначення Зурабова послом в Україні ще 5 серпня 2009 року. Втім, відправлення посла до Києва Мєдвєдєв затримав, розкритикувавши українського колегу Віктора Ющенка за його антиросійську політику.

У жовтні глава МЗС РФ Лавров заявив, що Зурабов готується до відправлення до України. Російський дипломат  наголосив, що посол прибуде до Києва своєчасно.

Невдовзі з'явилася інформація, що новий посол прибуде до України лише після президентських виборів.

Читайте також:

Російський посол приїде до України тільки після виборів

Кремль обіцяє "своєчасно" надіслати в Київ нового посла

Мєдвєдєв призначив Зурабова після сварки з Ющенком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: