Мєдвєдєв відвідає Україну після візиту Януковича до Москви

Російський президент чекає на Януковича в Москві, а на інагурацію не приїхав, тому що, зі слів Черномирдіна, "має багато роботи".

Президент РФ Дмитро Медведєв планує відвідати з офіційним візитом Україну після візиту президента України Віктора Януковича до Росії, повідомило джерело в посольстві РФ в Україні.

"У ході двосторонньої зустрічі, я думаю, президенти обговорять візит Дмитра Медведєва до України. Я думаю, що це відбудеться незабаром після візиту вашого президента до нас", - відзначив він.

Він також додав, що той факт, що перший візит у статусі президента України здійснить до Брюсселя, не погіршить стосунки з офіційною Москвою. "Ми, в принципі, вважаємо, що це наші відносини не погіршить. Вони і так, протягом останніх років дуже динамічно розвивалися, в тому числі і товарообіг. Звичайно, великий негатив в наших відносинах внесла підтримка Україною Грузії під час нашого конфлікту, але я думаю, що з приходом Януковича, наші відносини будуть поліпшуватися ", - додало джерело.

В свою чергу, екс-посол РФ в Україні Віктор Черномирдін повідомив, що Медведєв не приїхав на інавгурацію Януковича, тому що "у нього багато роботи".

Коментуючи розвиток україно-російських відносин за президентства Януковича, він зазначив: "Я вважаю, що наші відносини будуть розвиватися динамічно, але побудова відносин між РФ і Україною залежать не тільки від Януковича, а й від усього українського народу".

Голова Держдуми РФ Борис Гризлов заявив в кулуарах Верховної ради України після інавгурації президента України, що він сподівається, що вже сьогодні розпочнуться офіційні зустрічі, спрямовані на зміцнення відносин України та Росії.

Нагадаємо, 20 лютого, за ініціативою російської сторони, відбулася телефонна розмова президента Росії Медведєва з обраним президентом України Януковичем, обмінявшись думками про перспективи двосторонньої взаємодії, вони домовилися про проведення в першій декаді березня 2010 року візиту президента України до Москви.

Читайте також:

Росія знехтувала першим проханням Януковича

Участь Мєдвєдєва в інавгурації Януковича залишається під питанням

Делегацію Росії на інавгурації Януковича очолить спікер Держдуми Гризлов

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: