Мєдвєдєв вніс на ратифікацію в Думу угоду по перебуванню ЧФ РФ в Криму

Інформація про документ по пролонгації договору по російському флоту вже розміщена в базі даних Державної думи Росіїйської Федерації.

Сьогодні, 23 квітня, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв вніс на ратифікацію в Держдуму угоду між РФ і Україною про продовження перебування російського Чорноморського флоту в Криму на 25 років після 2017 року.

Інформація про документ вже розміщена в базі даних Держдуми.

Нагадаємо, 21 квітня в Харкові президент України Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту РФ в Криму після 2017 року.

Спікер Державної Думи РФ Борис Гризлов того ж дня заявив, що Держдума і Верховна рада України можуть синхронно ратифікувати угоду. А голова Ради Володимир Литвин виразив надію, що україно-російські домовленості будуть вигідні обом країнам.

Тим часом, в БЮТ не виключили можливості блокування роботи парламенту для недопущення ратифікації цієї угоди. А "Наша Україна" звинуватила Януковича в порушенні норми української Конституції і заявила, що він повинен бути зміщений в порядку імпічменту.

Читайте також:

КС: Оскаржити новий договір щодо ЧФ можуть лише Янукович чи Азаров

Янукович дозволив ЧФ РФ залишитись в Криму ще на 25 років

КС не відкидає можливість оскарження договору про пролонгацію базування ЧФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: