Мєдвєдєв їде до Києва "виступати перед різними аудиторіями"

Російський лідер візьме участь в засіданні міждержавної комісії та відвідає одне з українських промислових підприємств.

Вище керівництво України і президент РФ Дмитро Мєдвєдєв 17-18 травня 2010 року розглянуть питання економічної, політичної та гуманітарної співпраці.

Про це сказав голова адміністрації президента Росії Сергій Наришкін в Севастополі.

За словами голови кремлівської адміністрації, який прибув до України 8 травня 2010 року, він обговорював програму майбутнього візиту Мєдвєдєва з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, главою секретаріату українського президента Сергієм Льовочкіним і представниками уряду.

Наришкін сказав, що крім участі в засіданні міждержавної комісії, президент РФ у ході візиту кілька разів виступить "перед різними аудиторіями", і, можливо, відвідає одне з українських промислових підприємств.

"Це буде яскрава політична подія і насичена й ефективна програма", - заявив Наришкін.

Він відзначив також, що під час перебування в Києві обговорював з представниками керівництва України програму російсько-українського співробітництва "за багатьма напрямками", яке, за словами Наришкіна, буде скоро прийняте.

Як повідомлялося,  Мєдвєдєв під час свого візиту до Києва також розгляне разом із українським колегою Віктором Януковичем питання демаркації і делімітації україно-російських кордонів.

Читайте також: 

Янукович разом з Мєдвєдєвим і Лукашенко відкрили Стелу міст військової слави

Янукович і Мєдвєдєв у Києві будуть ділити кордони

Путін побачив прорив у відносинах Москви і Києва 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: