Мєдвєдєв задоволений Януковичем в усіх відношеннях

Президент РФ висловив задоволення співпрацею з українським колегою, але прагне позбутися бюрократії у відносинах двох держав.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв закликав свого українського колегу Віктора Януковича подолати бюрократичні перешкоди у відносинах України та РФ та, в той же час, висловив задоволення співпрацею з главою української держави.

"Я дуже задоволений тим, що ми з вами зробили за останній час в усіх відношеннях. Може навіть рух щодо цілої низки напрямів відбувається швидше, ніж ми з вами розраховували", - наголосив російський президент.

"Проте в багатьох питаннях є багато бюрократії. Наше завдання, як президентів, створити розумні правила гри", - додав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, у п'ятницю, 17 вересня, Янукович і Мєдвєдєв взяли участь у автопробігу Санкт-Петербург - Москва - Київ. Глави двох держав урочисто проїхали з селища Хомутовка Брянської області і, здолавши близько 60 км, прибули в Глухів Сумської області.

Там відбулася нарада з питань прикордонного україно-російського співробітництва, після чого глави двох держав відбули в РФ.

Читайте також:

Янукович і Мєдвєдєв взяли участь в автопробігу

Янукович і Мєдвєдєв відбули до Росії

Янукович і Мєдвєдєв обговорять питання Чорноморського флоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: