Мєдвєдєв буде фінансувати російськомовні ЗМІ України

Глава російської держави заявив, що не бачить в цьому втручання у внутрішні справи інших держав.

Президент Російської Федерації Дмитро Мєдвєдєв обіцяє фінансову підтримку російськомовним ЗМІ в колишніх республіках Радянського Союзу. Про це він заявив у Москві на Форумі європейських і азіатських медіа.

Глава російської держави пообіцяв матеріально підтримувати видання на території колишніх радянських республік, якщо вони видаються російською мовою. "Ми повинні допомагати російськомовній пресі. Не бачу в цьому втручання у внутрішні справи інших держав", - заявив Мєдвєдєв.

На реалізацію цієї мети планується виділити кошти не тільки з державних, але також з приватних джерел. "У нас є програми на цю тему, є державні програми, в яких нічого страшного немає. Це і програма допомоги співвітчизникам на період до 2011 року, і різного роду інші програми, ми їх використовуватимемо", - пояснив президент РФ.

"У нас є такі фонди, за останній час їх було створено кілька штук, і ми їх зміцнюватимемо і у фінансовому плані, і організаційно з тим, щоб підтримка відбувалася не тільки за рахунок державного бюджету, але і за рахунок приватних інвестицій", - додав Мєдвєдєв.

Нагадаємо, на початку грудня офіційний Кремль заявив про "погіршенням ситуації" з дотриманням прав росіян в Україні та Грузії.

Глава російського МЗС Сергій Лавров поскаржився Верховному комісару ОБСЄ у справах національних меншин Кнуту Воллебеку, що Київ і Тбілісі обмежують права росіян на отримання інформації і освіту рідною мовою.

Читайте також:

Мєдвєдєв: Росія не втрачає друзів на теренах колишнього СРСР

Литвин: російська мова – історично друга в Україні

У Москві зізналися, що від України в них шизофренія

Більшість українців вважає проблему російської мови неактуальною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: