Мєдвєдєв закликав Януковича дати відсіч спробам переписати історію

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв привітав "братерський" український народ і президента Віктора Януковича з 66-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв заявив про важливість збереження історичної правди про Велику Вітчизняну війну.

Про це йдеться у привітанні російського лідера "братерському" українському народу і президенту Віктору Януковичу з 66-ю річницею Перемоги.

"Наші народи не лише відстояли незалежність своєї Батьківщини, а й врятували світ від смертельної загрози. Цей безприкладний подвиг назавжди залишиться в пам’яті вдячних нащадків. Важливо зберегти правду про події Великої Вітчизняної війни для майбутніх поколінь і давати відсіч будь-яким спробам переписати історію", - відзначив Мєдвєдєв.

Він переконаний, що героїчне минуле українського і російського народів, їх "прагнення до збереження і примноження спільної культурної і духовної спадщини сприятиме подальшому зміцнення відносин стратегічного партнерства між Росією і Україною".

Мєдвєдєв попросив Януковича передати теплі побажання миру, міцного здоров’я і благополуччя ветеранам війни, які проживають в Україні, стабільності і процвітання – всьому українському народу.

Читайте також:

Юристи: Янукович дозволив губернаторам не вивішувати червоні прапори

Янукович пообіцяв підвищити пенсії ветеранам на 25%

Янукович на зустрічі з ветеранами попросив налити стільки горілки, щоб не було соромно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: