Мєдвєдєв закликав Януковича не політизувати газове питання

Під час зустрічі президентів у Сочі Мєдвєдєв підкреслив необхідність дотримання діючих у даний момент угод у сфері газового співробітництва.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв у розмові з президентом України Віктором Януковичем закликав не політизувати російсько-українське газове співробітництво. Про це повідомляє джерело в Кремлі.

Зазначимо, що зустріч лідерів двох країн пройшла в четвер, 11 серпня, у Сочі.

Як повідомляється, президенти обговорили основні питання, включаючи участь України у Митному союзі і проблематику газового співробітництва.

"З російського боку була підкреслена необхідність дотримання діючих у даний момент угод у сфері газового співробітництва і неприпустимість політизації цього питання", - повідомило джерело.

Також він повідомив, що сторони домовилися продовжувати пошук нових проектів у цій сфері.

Напередодні Янукович заявив, що Україна і Росія повинні знайти компромісне рішення і переглянути ціни на газ, не вдаючись до судової процедури.

Минулого тижня прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Київ вивчає питання про розірвання в судовому порядку газового контракту з Росією, укладеного в 2009 році.

Нагадаємо, Янукович виключає злиття Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" та російського "Газпрому".

Як повідомлялося 30 червня, "Газпром" може піти на зниження ціни газу для України у разі прийняття рішення про злиття з НАК "Нафтогаз Україна".

Читайте також:

Україна та Росія на порозі нової "газової війни"

"Нафтогаз" знову бере кредити на російський газ

Азаров заявив, що дорогий газ може підірвати стосунки України та Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: