Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мєдвєдєв запропонував Україні разом відзначити 1150-річчя російської державності

Президент РФ нагадав про "спільні історичні та духовні корені" трьох країн і закликав Україну та Білорусь приєднуватись до святкування.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв запропонував Україні та Білорусі разом з Росією відзначити в 2012 році 1150-річчя російської державності. Про це він заявив 22 липня в Москві.

"Я вважаю, що ми цілком могли б відзначити цю подію разом з нашими близькими країнами, я маю на увазі, передусім, Україну та Білорусь. У нас спільні історичні та духовні корені", - відзначив Мєдвєдєв.

"І 2012 рік, він є важливим роком не лише для нашої країни, тим більше що державність наша відповідно до канонічної теорії поширювалася, що називається, з півночі - північного заходу на південь, і в цьому сенсі ми зацікавлені, щоб наші партнери прийняли також в усьому цьому участь", - сказав президент РФ.

Між тим, 24 серпня Україна готується відзначити 20-у річницю незалежності. 15 липня президент Віктор Янукович підписав указ, яким скасував парад військ на свято в Києві, а також в інших містах країни.

Читайте також:

Російські депутати приїдуть до Львова святкувати звільнення міста від фашистів

Екс-прем'єр Росії: Кремль злиться і хоче переграти Януковича

Україна не дозволила Росії зареєструвати в ПАРЄ антиукраїнську резолюцію

Рада відмовилась розривати "харківські угоди", щоб "віддячити" Росії за Крим

Залиште свій коментар

Вибір редакції