Мєдвєдєв запропонував Януковичу допомогу в гасінні пожеж

Мєдвєдєв подякував президентові України за сприяння в гасінні пожеж на території РФ. Глави держав також обговорили перспективи взаємодії в області боротьби зі стихійними лихами.

Росія готова надати Україні допомогу в гасінні пожеж. Про це президенту Віктору Януковичу у ході телефонної розмови повідомив його російський колега Дмитро Мєдвєдєв.

"Мєдвєдєв подякував президентові України за сприяння в гасінні пожеж на території РФ. Було відмічено, що ситуація поступово нормалізується. У зв'язку з цим висловлено готовність при необхідності надати допомогу в пожежогасінні на території України", - повідомила прес-служба Кремля.

Глави держав також обговорили перспективи взаємодії в області боротьби зі стихійними лихами, "домовилися дати необхідні вказівки МНС двох країн". Мєдвєдєв і Янукович обговорили також плани майбутніх двосторонніх контактів на найвищому рівні і деякі актуальні питання торговельно-економічної співпраці.

Нагадаємо, в Україні з 1 липня по 9 серпня було зареєстровано 779 лісових пожеж на площі 3,324 тисячі гектарів. В період високої пожежної небезпеки з 1 по 8 серпня поточного року в країні виникли 328 лісових пожеж загальною площею 1,571 тисячі гектарів.

Від лісових пожеж, викликаних аномальною спекою, потерпають також кілька регіонів Російскої Федерації. Для надання допомоги в гасінні лісових пожеж на території Воронізької області МНС України виділило росіянам два пожежних літака Ан-32П, а також два зведені загони головних управлінь МНС в Луганській і Харківській областях. Крім того, Україна направила до Росії пожежний вертоліт Мі-8.

Читайте також:

Путін на вертольоті особисто загасив дві пожежі

Збитки від аномальної спеки в Росії оцінили в 15 мільярдів доларів

Півдню України загрожують нові пожежі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: